O nas

Zapraszamy do zapoznania się z krótką historią naszej firmy. 

Sprzedażą maszyn ogrodniczych trudnimy się od 1999 roku, dopiero teraz zdecydowaliśmy się otworzyć przed Państwem sprzedażą internetową. Jesteśmy hurtownią, która w ciągłej sprzedaży posiada około 100 maszyn różnego typu. Jesteśmy typowym stacjonarnym punktem handlowym, z doświadczeniem pozwalającym na fachową obsługę i doradztwo w doborze odpowiedniego urządzenia. W sprzedaży posiadamy maszyny z przeznaczeniem dla profesjonalistów jak i amatorów.

Naszą misją jest zaopatrzenie użytkowników w sprzęt klasy Premium, nie posiadamy w ofercie produktów niskiej jakości. Wychodzimy z założenia, że jak wydać pieniądze to rozsądnie. Szanujemy ciężko zarobione pieniądze naszych klientów.

Prowadzimy autoryzowany serwis Oleo Mac, Al-ko oraz zapewniamy pogwarancyjny serwis wszelkich maszyn spalinowych zakupionych w naszym sklepie jak również sprzedaż części i materiałów eksploatacyjnych. Zakres prac serwisowych obejmuje tylko naprawę silników dwusuwowych.

Z nami zyskujesz:

  • Produkty najwyższej jakości.
  • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. 
  • Fachowe doradztwo. 
  • Możliwość zakupów ratalnych 0%. 
  • Możliwość otrzymania karty cash world. ( Oprócz naszego sklepu karta akceptowalna jest takze w takich punktach hand;owych jak Carefour lub Tesco oraz na stacjach benzynowych Orlen i BP)

Nasz zespół

cms-img

Najwyższa jakość serwisu.

Ciągle podnosimy swoje kwalifikację poprzez uczestniczenie w licznych szkoleniach serwisowych prowadzonych przez firmy z którymi współpracujemy. Dbamy o jakość wykonywanych przez nas usług serwisowych. Montujemy tylko markowe części dzięki czemu mamy pewność że maszyny które nam zostały powierzone wyjeżdżają z naszego serwisu w stu procentach sprawne i wiemy że będą państwu służyć jeszcze przez długie lata. 

Testimonials

Od lat prowadzę firmę która zajmuje się pielęgnacją ogrodów. Nasz park maszynowy opiera się tylko o włoskie maszyny firmy oleo-mac zakupione w firmie PROKOSA.PL.  Cenię sobie bardzo dobry kontakt oraz szybki i fachowy serwis.

Adam Raryta

To już 3 maszyna zakupiona w firmie PROKOSA.PL - polecam. - szybka dostawa.

Rafał Ignasiak