50079001E1A

PILARKA ŁAŃCUCHOWA 947 41R OLEO-MAC

Nowy produkt

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

1 421,95 zł

1 421,95 zł za szt.

Te łatwe w obsłudze oraz szybkie urządzenia charakteryzujące się wysokim momentem obrotowym również przy niskich obrotach są idealne do najróżniejszych zastosowań w rolnictwie, np. do okrzesywania, przygotowania drewna na opał, ścinania oraz przerzynki średnich i większych drzew.

 

 

  • Model z gaźnikiem z kompensatorem, który utrzymuje stały stosunek powietrza i mieszanki. Dzięki temu moc generowana przez silnik utrzymuje się na stałym wysokim poziomie, a sprawność urządzenia nie zmienia się maksymalnie ułatwiając pracę operatora.
  • Dekompresor, pompka rozruchowa oraz półautomatyczne ssanie umożliwiają łatwy rozruch w każdej sytuacji, a jednoczęściowy uchwyt odizolowany od silnika gwarantują łatwe manewrowanie urządzeniem.
  • Pokrywę filtra można otworzyć bez żadnych specjalnych narzędzi, a nylonowy filtr jest samoczyszczący; boczny napinacz łańcucha maksymalnie ułatwia czynności konserwacyjne.
  • Automatyczna, regulowana pompa olejowa z korpusem z aluminium: zapewnia maksymalną wytrzymałość, nie podaje oleju na biegu jałowym ograniczając zanieczyszczenie środowiska.

 

 

 

MOC 3,4 KM - 2,5 KW
POJEMNOŚĆ SLINIKA 45 CM³
DŁUGOŚĆ PROWADNICY 41 CM
POMPA OLEJOWA AUTOMATYCZNA / REGULOWANA
BOCZNY NACIĄG ŁAŃCUCHA TAK
POJEMNOŚĆ ZBIORNIKA OLEJ./PAL. 0,27 L/0,5 L
ŁAŃCUCH  ,325"x.0,58"
WAGA 4,9 KG

16 other products in the same category: