Zadzwoń do nas: 509-777-517
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Wyobraźmy sobie dom bez światła, bez lodówki, kuchenki mikrofalowej, gier komputerowych, bez telefonu komórkowego, bez możliwości wykonania pracy w trybie zdalnym. Dziś życie w domu wolnostojącym bez prądu jest niemożliwe. Awarie sieci energetycznej zdarzają się o każdej porze roku, o każdej porze dnia i nocy. Możesz się na takie ewentualności przygotować wybierając właściwy dla Ciebie agregat prądotwórczy lub bank energii z renomowanych firm. Klientom sklepu internetowego jak i stacjonarnego, Prokosa.pl zapewni urządzenia sprawdzonych producentów oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Agregaty jednofazowe - turystyczne i do elektroniki wyposażone są w stabilizatory napięcia umożliwiające bezawaryjne zasilanie odbiorników czułych na jakość prądu zasilania tj. telewizory LCD, laptopy, wzmacniacze itp. Agregaty do elektronarzędzi nie posiadają stabilizacji napięcia. Przeznaczone są do zasilania m.in.: wiertarek, młotów elektrycznych, szlifierek itp.

Agregaty trójfazowe - dostępne są w dwóch wersjach: wyciszonych i niewyciszonych. Dźwiękochłonne obudowy w wersjach wyciszonych znacznie obniżają głośność pracy urządzenia. Chronią także agregat przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych tj. wiatr, deszcz czy śnieg dzięki czemu generatory mogą pracować na "wolnym powietrzu". Obudowa umożliwia także zabudowę agregatu na przyczepach dzięki czemu dostępne są wersje mobilne. Wersje niewyciszone to typowe agregaty w ramach, które ze względu na stosunkowo mały ciężar traktowane są jako agregaty przenośne. Agregaty trójfazowe występują również w wersjach z układami automatyk oraz układami stabilizującymi napięcie wyjściowe (z tzw. AVR-ami).

Agregaty spawalnicze - wyposażone w moduł spawalniczy umożliwiają skuteczne spawanie prądem od 200A do 300A w 35% cyklu spawania. Maksymalne przekroje elektrod wynoszą od 4 do 6 mm. Generatory spawalnicze posiadają także wyjścia jednofazowe i trójfazowe dzięki czemu możliwe jest zasilanie elektronarzędzi, narzędzi elektrycznych. Automatyka - gwarantuje samoczynne uruchomienie agregatu podczas zaniku napięcia w sieci oraz wyłączenie podczas powrotu napięcia.

Agregaty Prądotwórcze i Banki Energii

W przypadku zakupu urządzeń na odległość gwarantujemy doradztwo w zakresie doboru właściwego urządzenia do zapotrzebowania. Wykonujemy przegląd tzw "zerowy" dzięki któremu urządzenie jest przygotowane do pracy oraz sprawdzone pod kątem właściwego działania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl